De samenwerking met Marrit ervaar ik als zeer prettig! Gestart met een online Teams meeting omdat ik in Barcelona verbleef en vanuit daar direct duidelijke informatie ontvangen over wat Marrit voor mij zou kunnen betekenen. Marrit denkt met je mee en schakelt snel. Ik ben zeer tevreden over haar reactiesnelheid.
Recente berichten
- Elvera over audiodescriptie en toegankelijke kunst en cultuur: “Exclusiveren voor je inclusief kunt zijn”
- Robert over in begrijpelijke taal schrijven: “Begrijpelijke taal is soms een ondergeschoven onderdeel van toegankelijkheid”
- Paul over toegankelijke apps: “50% van de mensen gebruikt een toegankelijkheidsinstelling”
- Anita over juridische documenten in begrijpelijk Nederlands: “Op de basisschool leren ze al ingewikkeld schrijven en dan moeten ze dat later weer afleren”
- Margriet over websites toegankelijk maken: “toegankelijkheid is onderdeel van gebruiksvriendelijkheid”
Recente reacties